Gülümsemekiçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülümsemekiçin

Gülümse(t)mek için

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

The Walking Dead(Tanıtım)

YazarMesaj
Nessa
Ateş Bükücü
Ateş Bükücü
Nessa

Kadın Mesaj Sayısı : 81

The Walking Dead(Tanıtım) Empty
MesajKonu: The Walking Dead(Tanıtım)   The Walking Dead(Tanıtım) Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 7:39 am

The Walking Dead(Tanıtım) Tumblr_m9tzo3cpx01qbj88vo2_500

yine bir tanıtım ve yine nessa başlıyoruuum

The Walking Dead, Frank Darabont tarafından televizyon için geliştirilen Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard'ın aynı adı taşıyan çizgi romanına dayalı Amerikan televizyon dizisidir.Dizinin 90 dakikalık ilk bölümü 31 Ekim 2010 günü AMC televizyon kanalında, "Fearfest" süresince yayınlandı.

Konusu,

The Walking Dead bir zombi kıyametinin sonrasını anlatıyor; komadan uyandığında hastanenin ve yaşadığı kasabanın tamamen terk edilmiş olduğunu gören polis şefi Rick Grimes'in dünyası bir daha eskisi gibi olmayacaktır. Rick Grimes önderliğinde küçük bir grup insan, zombiordularından uzakta kendilerine yeni bir ev aramak için Birleşik Devletler genelinde seyahat etmektedir.

Atlanta’da ise küçük bir grup insan, ölümün köşe başında olduğu her an hayatta kalma mücadelesi veriyor. Gün geçtikçe hayatta kalma koşulları zorlaşıyor. Rick ve diğerleri bu korkunç yeni dünyada savaş verirken insanlıklarına sığınabilecekler mi?

The Walking Dead, Robert Kirkman, Tony Moore ve Charlie Adlard tarafından yazılan ve çizilen çizgi romandan uyarlanan bir amerikan televizyon dizisidir.
Dizinin yapımcısı ve yönetmeni bir çok dalda filmleriyle oscarda ödül almış ünlü yönetmen Frank Darabont‘tur. Kendisi aynı zamanda şuan imdb’de en iyi film olarak gösterilen Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption), Yeşil Yol (The Green Mile), Sis (The Mist) gibi filmlerinde yönetmenidir.
Dizi, bir şerifin (Rick Grimes) bir kovalamaca sırasından vurulup hastaneye kaldırılmasıyla başlıyor. Komada geçirdiği süre içerisinde tüm dünyayı zombiler basıyor. İlk şaşkınlığını atlatıp olayı kavradıktan sonrada ailesini bulmak üzere yola çıkıyor. Zombilerin nasıl bir anda bu kadar çoğaldığı ise halen bir sır.
İlk sezon için 6 bölümde anlaşıldı ve tüm çekimler tamamlandı.
Hikaye dışında bir zombi dizisinde en önemli unsurlardan biride makyaj oluyor haliyle. Makyaj ve özel efektler de oldukça etkileyici ve gerçekçi olan yapım bunu birazda yılların ödüllü sanatçısı Gregory Nicotero‘ya borçlu.
Dizinin ilk bölümü 31 Ekim‘de AMC televizyon kanalında yayınlandı.

daha sonra karakter tanıtımını da eklicem azcık mola

The Walking Dead(Tanıtım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Walking Dead Resimler
» The walking dead 3.cü sezon haberi !
» The walking dead kamera arkası sophia!
» Teen Wolf Tanıtım
» Game of Thrones(Genel Tanıtım)