Gülümsemekiçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülümsemekiçin

Gülümse(t)mek için

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Isaac Hempstead-Wright

2 posters
YazarMesaj
Nessa
Ateş Bükücü
Ateş Bükücü
Nessa

Kadın Mesaj Sayısı : 81

Isaac Hempstead-Wright Empty
MesajKonu: Isaac Hempstead-Wright   Isaac Hempstead-Wright Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 12:39 pm

Isaac Hempstead-Wright Tumblr_m9qyi8WHo81rriqplo1_500

Game of thrones dizisinde Bran Stark karakterini canlandıran güzeller güzeli çocuk oyuncu.1999 doğumlu İngiliz oyuncu yani 13 yaşındadır.Aksanı harikadır büyüyünce kesinlikle çok can yakacaktır Isaac Hempstead-Wright 368360946

Dizideki karakteri:

Bran, Eddard ve Catelyn Stark’ın oğludur. Robb, Rickon, Sansa ve Arya olmak üzere dört kardeşi ve bir de Jon adındaki piç kardeşi vardır. 10 yaşındadır. Adını ölen amcası Brandon Stark’dan almıştır.Brandon, Bran doğmadan yedi yıl önce ölmüştür.Yaz adında bir ulukurda sahiptir.Şövalye olmayı istemektedir. Bran, Winterfell duvarlarına tırmanmadaki ustalığıyla da tanınır.

Jamie ve Cersei Lannister arasındaki yasak ilişkiyi gördüğü için Jamie Lannister tarafından kuleden atılarak sakat bırakılmıştır.

Isaac Hempstead-Wright Tumblr_m9qmreMHeu1rxwmwuo1_500

O kadar tatlı bi suratı var ki sevmemek elde değil Isaac Hempstead-Wright 1620971301
Nessa
Ateş Bükücü
Ateş Bükücü
Nessa

Kadın Mesaj Sayısı : 81

MesajKonu: Geri: Isaac Hempstead-Wright   Isaac Hempstead-Wright Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 12:40 pm

Game of Thrones'un genç oyuncularından Isaac Hempstead Wright; dizide edindiği deneyim ve Bran Stark'ı canlandırması üzerine Three If by Space'e bir söyleşi verdi:

İşte o söyleşi:

● Oyunculuğa nasıl girdin?

Gerçekten tesadüfen oldu. Seçeneğim futbol oynamaktı, açıkhavadaki futbol sahasında çok üşüttüğümden dolayı futbol oynamayı sevmediğim için yerel bir drama kulübüne katıldım. Drama kulübü çok eğlenceliydi. Bütün oyunlardan ve doğaçlamalardan çok keyif alıyordum.

● Game of Thrones'ta Bran Stark rolünü nasıl öğrendin? Seçme süreci nasıl işliyor?

Drama öğretmenim dizinin oyuncu seçmelerini öğrendi ve grubumuz seçmelere gitti. Doğrusunu söylemek gerekirse dizinin ne ile ilgili olduğunun farkında değildim gerçekten. Elimizde bir senaryo vardı ve replikleri okuyorduk. İkinci seçmede yapımcılar ve yönetmenle tanıştım, ve birazcık doğaçlama yapmam gerekti, ki çok keyifliydi. Üçüncü seçmeye kadar, annem & babam dizi ve kitap hakkında bilgi edinmişti, böylece dizinin ne olduğuna dair fikrimiz oluştu. Tüm gelişmeleri takip ettik ve olabilecekler üzerine heyecana kapıldık. Rolü aldığımın haberi geldiğinde ise, çok sevinmiş ve şaşırmıştım.

● Rolü almadan önce kitapları okumuş muydun? Ondan sonra mı okudun?

Hayır kitapları okumadım. Malesef hile yapıp Wikipedia'ya göz atıyorum ya da annem veya babam beni hikaye üzerine bilgilendiriyor. Onlar tüm seriyi okuyor.

● Bran ile nasıl ilişki kuruyorsun? Onun gibi maceraperest misin?

Bran'ın dünyasında yaşasaydım; muhtemelen onun gibi olacağımı, kale duvarlarına tırmanıp bir şövalye olmanın hayalini kuracağımı farz ediyorum. (Aslında gerçek hayatta yaptığım aşağı yukarı budur -- Assassin's Creed'de uzmanım-- ve bu daha güvenli! Bence Bran da bu oyunu severdi.)

● Çekim için bu uzak bölgelere gitmek nasıl bir şeydi? 1. sezondan en sevdiğin sahne neydi?

Kuzey İrlanda'nın olağandışı bir manzarası var. Tollymore Park ve Cairncastle gibi çok güzel yerleri gezdiğimiz için çok şanslıydık. Hava genelde güzel olmadığı halde! 1.sezondan en sevdiğim sahne, Viserys'in altın tacını almasıydı --o sahne harikaydı!

● Sette tanıştığın en sevdiğin kişi kimdi?

George R.R. Martin ile tanışmak muhteşemdi. Aslında herkesi tanımaktan çok keyif aldım. Tüm ekip ve kast, çok cana yakın. 2.sezonda Hodor'u oynayan Kristian Nairn ile çok zaman geçirdim, ve kendisi gerçekten harika biri -- beni Minecraft ile tanıştırdı!

● Hangi sahne ya da hangi bölüm, senin için en zoruydu? Hangisi en sevdiğindi?

Baygınlığımda hiçbir şey yapmadığım sahne, en zor olanıydı. Öyle hiç kıpırdamamak sandığınızdan daha zor! Ve en sevdiğim sahne, hareketli olaylar içerdiği için yabanıl saldırısıydı.

● Okçuluk eğitiminden geçtin mi yoksa ok atmayı önceden biliyor muydun?

Çok nazik ve sabırlı bir öğretmen olan Boyd ile bir eğitim yaptım. Yayları kendi yapıyor, ayrıca kendisi Jon Snow ile demirci sahnesinde oynuyor. Bran okçuluk sahnesinde hedefi kaçırıyor, bu yüzden işim hedef dışında herhangi bir yere ok atmaktı. Bu işte şaşırtıcı biçimde iyiydim!

● Sette başlarda kurt yavrularıyla çalışmanız gerekti ama zaman geçtikçe kurtlar tam boyutlarına ulaştılar. Sette onlarla çalışmak zor muydu?

Ulukurt sahnesini çekiyor olduğumuz zaman, kurt yavruları çok ufak tefekti, bir yere kıpırdanıp kaçmamaları veya akıntıya düşmemelerinde dikkatli olmak zorundaydık. Çok güzel ve çok sevimliydiler. Eve götürmek için birini paltomun altında saklı tutma fikri çok cezbediciydi.

Büyümüş kurdum, 'Elsa' adında. Çok sinirli, onu korkutmadan ona nasıl yaklaşacağımı öğrenmem gerekti. İşinde çok iyiydi; terbiyecisinin emrinde boylu boyunca yatar, gerek yatağın üstüne çıkar, gerek hırıldar gerek yüzümü yalardı! Kendi köpeklerim Teddy ve Rosie üzerinde birkaç terbiye numarası denemeye çalıştım ama onlar anarşistler, yani işe yaramadı.

● Bir oyuncu olarak, bacaklarını kullanamıyormuş gibi oyunculuk yapmak seni nasıl hissettiriyor? Karakteri canlandırma şeklini etkiliyor mu? Bran'ın, bacaklarının kullanım kaybı üzerine öfkesini yansıtmak için tutumunu veya davranışını değiştiriyor musun?

Bacaklarımı kullanmadığımı unutmayıp onlara bel bağlayamayacağımı kendime inandırmam gerekiyor. Bran'a göre bacaklarını kaybetmek, berbat bir şok. Bu konuda çok öfkeli. fakat onun dünyasında çok şey değişiyor, bununla da geçinmek zorunda.

● 2. sezonda Bran'ın rolü ile ilgili bize ne söyleyebilirsin?

Bran, koşullarına alışıyor. Üstat Luwin'in rehberliği altında Kışyarı'nı yönetmeyi öğreniyor ve kendisini tedirgin eden zorlu rüyalar ile boğuşuyor. İleride travmalarla baş etmek zorunda kalırsa her iki mesele üzerine hakim olması gerek!

● Dizide herhangi bir karakteri canlandırabilseydin, kimi canlandırmak isterdin ve niçin?

Ned olmak isterdim. Böylesine ahlaki değerleri olup onları savunmada tek başına olan biri. Mükemmelliğin savunmasında yalnız bir korucu gibi!
Cartman
Cartman

Kadın Mesaj Sayısı : 153

MesajKonu: Geri: Isaac Hempstead-Wright   Isaac Hempstead-Wright Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 12:44 pm

Benim için bir Robb Stark olamasa da fazlasıyla sevilesidir kendisi Isaac Hempstead-Wright 1620971301
Bende bir kaç resim ekleyeyim o halde
Isaac Hempstead-Wright Got-09483 Isaac Hempstead-Wright Game_of_thrones_s02e03_hdtv_xvid-fqm_avi0072
Isaac Hempstead-Wright Game_of_thrones_s02e01_hdtv_xvid-fqm_avi0115
Isaac Hempstead-Wright Game_of_thrones_s02e03_hdtv_xvid-fqm_avi0010
Isaac Hempstead-Wright 206GoT0038
Isaac Hempstead-Wright 210GoT0935
https://gulumsemekicin.yetkinforum.com

Isaac Hempstead-Wright
1 sayfadaki 1 sayfası