Gülümsemekiçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülümsemekiçin

Gülümse(t)mek için

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama

2 posters
YazarMesaj
Nehir
Ateş Bükücü
Ateş Bükücü
Nehir

Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama Empty
MesajKonu: Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama   Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 11:54 am

Konuyu yanlış yere açtım sanırım çünkü açıcak yer bulamadım Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama 457594190
Foruma şikayet istek bölümü açılsa güzel olmaz mıydı üyeler istek ve şikayetlerini belirtse ? Ve yemek dikiş tarzı şeylerde olabilir bu konuda hobisi olan insanlar paylaşım yapabilirler sanki Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama 3498799482
teşekkürler şimdiden
Nehir
Ateş Bükücü
Ateş Bükücü
Nehir

MesajKonu: Geri: Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama   Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 12:03 pm

Fazla oluyorum galiba ama :D birde direk mesaj gönderme olsa altta çıkıyor ya hani üstteki cevap butonuna basmadan oluyordu diye hatırlıyorum Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama 3498799482 onuda eklerseniz sevinirim Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama 3498799482
Cartman
Cartman

Kadın Mesaj Sayısı : 153

MesajKonu: Geri: Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama   Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama Icon_minitimePtsi Eyl. 03, 2012 12:07 pm

Benimde aklıma geldi bu istek şikayet bölümü ama açmamışım ya Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama 2459356122
O hızlı cevap şeysinede bakıyorum hemen Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama 4200473811 Teşekkürler Nehir önerilerin için Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama 4200473811
https://gulumsemekicin.yetkinforum.com

Konu doğru yerde mi bilmiyorum ama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nazım Hikmet-Zafere Doğru