Gülümsemekiçin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gülümsemekiçin

Gülümse(t)mek için

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tayt giyen kızlar

4 posters
YazarMesaj
Cartman
Cartman

Kadın Mesaj Sayısı : 153

Tayt giyen kızlar Empty
MesajKonu: Tayt giyen kızlar   Tayt giyen kızlar Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 9:09 am

Bu biraz garip bi konu oldu ama neyse Tayt giyen kızlar 2459356122 Çağımızın önemli sorunlardan bir tanesi bence Tayt giyen kızlar 2459356122
Tayt giyen kızlardan oldum olası haz etmemişimdir.Özellikle pantolon yerine direk tayt giyenlerden Tayt giyen kızlar 3912710552 Kilolu kızların dapdar tayt giymesi ise hiç hoş değil kanımca Tayt giyen kızlar 3912710552 Zayıf kızlarında pantolon yerine taytı tercih etmesinide garipsiyorum.Kısacası taytı beğenmiyorum ben Tayt giyen kızlar 2459356122
https://gulumsemekicin.yetkinforum.com
Nessa
Ateş Bükücü
Ateş Bükücü
Nessa

Kadın Mesaj Sayısı : 81

Tayt giyen kızlar Empty
MesajKonu: Geri: Tayt giyen kızlar   Tayt giyen kızlar Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 9:15 am

şişman demek istemiyorum balık etli diyeyim :D neyse o tür kızların işte tayt giymelerinin amacını ben de çözemedim henüz,ben de sevmem taytı
Jeiness
Metal Bükücü
Metal Bükücü
Jeiness

Kadın Mesaj Sayısı : 29

Tayt giyen kızlar Empty
MesajKonu: Geri: Tayt giyen kızlar   Tayt giyen kızlar Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2012 4:45 pm

Ah benim gördüğüm obez taytlıyı göreydiniz... Tayt giyen kızlar 3081123965
Samcro
Ateş Bükücü
Ateş Bükücü
Samcro

Tayt giyen kızlar Empty
MesajKonu: Geri: Tayt giyen kızlar   Tayt giyen kızlar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 4:56 pm

Şimdi herkes kendine yakışanı giymeli açıkcası, kilolu dediğimiz kız o taytı beğeniyorsa giysin, tayt güzeldir özelliklede gazete ve karikatürlü olanlar. Yakıştırıyorum uzun bir tunik altına. Kilolu insanlara da ikinci sınıf muamelesi yapılması bu konuda hoş değil, tamam yakıştırmıyor olabilirsiniz ama belki bir hastalığından ötürü kilo veremiyordur, hiç tayt giymesinmi bu kızcağız, bırakın giysin, insanlar bu tip konularda özgür olmalı. Özgürlüğe saygı duyulmalı
https://www.facebook.com/Aealo.cxs
Cartman
Cartman

Kadın Mesaj Sayısı : 153

Tayt giyen kızlar Empty
MesajKonu: Geri: Tayt giyen kızlar   Tayt giyen kızlar Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2012 5:26 pm

Tabi ki herkes istediğini giymekte özgürdür fakat bi kendine bakınca hoş mudur yahu o dapdar tayt ? Aynı şey zayıf kızlar içinde geçerli benim için.Tunik altına giyip giymemelerinide eleştirelim dememişim Tayt giyen kızlar 3912710552 Artık genelde pantolon yerine direk tayt giyen insanlar var onlar için açtıydım konuyu ben Tayt giyen kızlar 672783576
https://gulumsemekicin.yetkinforum.com
Samcro
Ateş Bükücü
Ateş Bükücü
Samcro

Tayt giyen kızlar Empty
MesajKonu: Geri: Tayt giyen kızlar   Tayt giyen kızlar Icon_minitimePerş. Eyl. 06, 2012 7:28 am

Yavrum zaten senin için konuşmadım sen demişsin ki tayt giyen kızlar, taytı sevmiyorsun sen sadece, fiziksel özellik aşağılamıyorsun, feyste dönüp dolanıyor işte tayt giyen kız streç filme sarılmış dana eti gibi. Bu nası bi tabir ya ben biraz da onları eleştirdim konu dışına çıkarak. Ama uyuz oluyorum insanları fiziksel özellikleriyle aşağılamak hayvan yerin koymak, bilemiyorum. :ü:
https://www.facebook.com/Aealo.cxs

Tayt giyen kızlar
1 sayfadaki 1 sayfası